Світ
Трамп пригрозив Ірану, що для угоди може стати "надто пізно"
Президент США зробив свою заяву після удару по найбільшому мосту в Ірані.
Окупанти намагаються закріпитися на околицях Лиману та посилюють тиск, - Deep State
|
Європа страждає від рекордної спеки: прогнозується температура до 44 °C
|
РФ перекидає системи ППО з фронту для захисту Москви від українських дронів, - The Telegraph
|
Виконував завдання у прифронтових містах: патрульну поліцію Києва очолив екскомандир батальйону
|
Уряд Чехії заборонив президенту їхати на саміт НАТО, - Reuters
Президент США зробив свою заяву після удару по найбільшому мосту в Ірані.
Експерти попереджають, що загальні витрати можуть перевищити $1 трильйон – і це без урахування довгострокових наслідків.
Західні аналітики попереджають, що відволікання головних союзників Києва дає Москві небезпечні можливості.
Лідери Німеччини, Італії та Японії вже виключили можливість відправлення військових кораблів до Ормузької протоки.
Розпочинаючи операцію проти Ірану, був упевнений, що вона буде така ж успішна, як захоплення Мадуро, пише видання.
Президент США сказав, що хоче, аби Іран став "економічно більшим, кращим і сильнішим, ніж будь-коли раніше".
Ймовірно, президент США перестраховується на той випадок, якщо щось піде не так, вважає Жмайло.